Wybrani autorzy

Krzysztof Gończowski

Kierownik medyczny, wykładowca oraz twórca autorskiego systemu mikronarzędzi operacyjnych przeznaczonych do usuwania złamanych fragmentów instrumentów endodontycznych z kanałów korzeniowych (FRS – File Removal System by Dr K. Gończowski® – Chifa)

Czytaj więcej »

Marcin Bogurski

Absolwent Akademii Medycznej w Gdańsku (1997), w latach 1998–2003 pracownik naukowo-dydaktyczny Katedry i Zakładu Protetyki Stomatologicznej rodzimej uczelni.

Czytaj więcej »

Marzena Dominiak

Absolwentka Oddziału Stomatologii Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu. Specjalista II stopnia z chirurgii stomatologicznej. Tytuł naukowy profesora zwyczajnego otrzymała w 2015 roku.

Czytaj więcej »

Michał Nawrocki

lek. dent. Michał Nawrocki, M. Sc. Absolwent Akademii Medycznej w Gdańsku (1998). W 2018 r. ukończył studia podyplomowe w Rheinisch-Westfälische Technische Hochschule Aachen i uzyskał

Czytaj więcej »

Paweł Bernatek

Studia stomatologiczne na Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu ukończył w 2001 roku. W czasie studiach i po ich ukończeniu, m.in. podczas stażu odkrył w sobie pasję do chirurgii stomatologicznej.

Czytaj więcej »

Paweł Niewada

absolwent Akademii Medycznej w Warszawie (2002)
specjalista w dziedzinie periodontologii (2010)
doktor nauk medycznych (2014), temat pracy: „Ocena skuteczności terapii fotodynamicznej w leczeniu zapaleń przyzębia”

Czytaj więcej »

Tomasz Gedrange

Ukończył studia na Oddziale Stomatologii Uniwersytetu Friedricha Schillera w Jenie (Niemcy) oraz medycyny ogólnej w Akademii Medycznej we Wrocławiu.

Czytaj więcej »